Dmuchańce

Dmuchana ścianka wspinaczkowa, a może trampolina? Niezależnie od dmuchańcetego czy planujesz event firmowy dla pracowników i ich rodzin czy piknik naukowy lub imprezę szkolną na Twoim wydarzeniu nie może zabraknąć dmuchańców.

Wynajem dmuchańców na eventy to nasza specjalność. W naszym ściśle tajnym i pilnie strzeżonym arsenale posiadamy szereg atrakcji o designie i stylistyce bazujących na naukach ścisłych. Znajdziesz tu m.in. dmuchane ścianki wspinaczkowe dla dzieci i dorosłych, dmuchane trampoliny i zjeżdżalnie, a także dmuchane place zabaw. Dmuchańce to doskonałe rozwiązanie na imprezach frekwencyjnych, na których liczy się zwiększona przepustowość atrakcji – z każdego dmuchańca może korzystać jednocześnie od kilku do kilkunastu uczestników zabawy.

 

Wynajem dmuchańców: Co warto wiedzieć przed zamówieniem atrakcji?

· Dmuchańce są atrakcją zasilaną elektrycznie, dlatego do funkcjonowania potrzebują źródła prądu, który będzie napędzał dmuchawę utrzymująca prawidłowy poziom powietrza wewnątrz atrakcji.
· Dmuchańce to atrakcje, które możemy udostępniać wyłącznie pod nadzorem wykwalifikowanego operatora urządzenia. To dlatego nasze „zabawki” prawie zawsze wynajmujemy wraz z obsługą.
· W zależności od rozmiaru oraz parametrów technicznych dmuchańce mogą być udostępniane jednocześnie z góry określonej liczbie osób – tak naprawdę kluczowe jest obciążenie atrakcji, ale żeby ułatwić organizatorom eventu podjęcie decyzji w zakresie wyboru danego dmuchańca zawsze przeliczamy tę wartość na średnią liczbę osób, która definiuje przepustowość atrakcji.

 

Wypożyczania dmuchańców Warszawa

Nasza wypożyczalnia dmuchańców znajduje się w Kwaterze Głównej firmy Roboty i Spółka przy ulicy Erazma Ciołka w Warszawie. Nie oznacza to jednak, że dmuchańce wynajmujemy wyłącznie na eventy organizowane na terenie miasta Warszawa i w najbliższej okolicy. Wypożyczalnia dmuchańców Roboty i Spółka obsługuje eventy oraz imprezy tematyczne na terenie całego kraju.