Jesteśmy organizatorem wyjątkowych wydarzeń. Klienci, którzy szukają nieszablonowych pomysłów, ciekawych rozwiązań i innowacyjnego myślenia o evencie znajdą to w naszej bogatej ofercie. Dzięki temu nasze imprezy uczą, bawią i zachwycają uczestników. Tym samym osiągamy najważniejszy cel każdego eventu – zapadają one w pamięć.
Nasze usługi adresowane są do firm niezależnie od branży, w szczególności do galerii handlowych, biur podróży, agencji public relations i eventowych, a także do szkół i przedszkoli. Eventy firmowe, spotkania pracownicze, pikniki naukowe, dni nauki, zloty food trucków, to tylko niektóre elementy naszej oferty.

Profesjonalizm

Współpracujemy z najbardziej wymagającymi klientami co może świadczyć o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie.

Jesteśmy nietypową agencją eventową ponieważ co do zasady nie posiadamy podwykonawców, dzięki czemu bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą realizację.

Innowacyjność

Nigdy nie spoczywamy na laurach, bo uważamy, że w dziedzinie eventu kluczem do zadowolenia klientów jest ciągłe doskonalenie i podglądanie bieżących trendów. Dlatego inwestujemy - nie tylko w ludzi – nasza profesjonalna kadra jest w stanie zrealizować najtrudniejsze zadanie, ale także w infrastrukturę. Posiadamy własny asortyment nowoczesnego sprzętu elektronicznego, innowacyjne gadżety i pomysłowe rozwiązania. Popularyzujemy robotykę, wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość, a klasyczne atrakcje dobieramy tematycznie do charakteru imprezy.

Doświadczenie

Na swoim koncie posiadamy organizację różnorodnych eventów, między innymi:

  • Wystawy robotów w centrach handlowych
  • Imprezy Retro Gaming
  • Premiery samochodów Toyota
  • Zloty Food Trucków
  • Dzień Dziecka z Robotami – w Pałacu Prezydenckim
  • Mikołajki w Kancelarii Premiera
  • wiele wiele innych

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego “Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.