Impreza firmowa nie musi być nudna!

Działamy na rynku od niemal dekady. Od początku naszej działalności postawiliśmy na własne zasoby atrakcji. Dzięki temu jesteśmy w pełni niezależni i naszym klientom możemy zaoferować ich szeroki wachlarz w przystępnych cenach.
W zależności od charakteru imprezy i grupy docelowej jesteśmy w stanie zaproponować różnorodne atrakcje: nowoczesne hełmy 3D Oculus Rift, które przeniosą uczestników wydarzenia do wirtualnego świata, pokazy druku 3D, fotobudkę z możliwością automatycznego przesyłania zdjęć na Facebooka, interaktywny ekran do gier elektronicznych, humanoidalne roboty, które mają zdolność uczenia się, czy zdalnie sterowane samochody wyścigowe.

Infrastruktura

Dysponujemy pełną oferta sprzętową do prowadzenia imprez – począwszy od najprostszej infrastruktury eventowej – stoły, ławy, parasole, poprzez urządzenia służące aktywności fizycznej, takie jak ścianki wspinaczkowe, kostiumy do walk sumo, aż po elektroniczne supergadżety, np. drukarki 3D, czy urządzenia do prezentowania wirtualnej rzeczywistości (Oculus Rift).

Nasze atrakcje