Wybierz atrakcję dla siebie

Pleyo

Pleyo


PLEYO. Jedyna na rynku mobilna trampolina z rozszerzoną rzeczywistością. Gracz skacząc na trampolinie kontroluje własnym ciałem grę, której plansza widoczna jest na ekranie.

FoxBall / Sissy Fox

FoxBall / Sissy Fox


Gra, gdzie kontrolerem jest olbrzymia kula. Manipulując nią, sterujemy postacią w grze.

Knoocker

Knoocker


Atrakcja dla dzieci, wykorzystująca możliwość gry na wielkim ekranie przy użyciu piłeczek. Dzięki tej niecodziennej formule, łączymy gry komputerowe z ruchem fizycznym. Dużym atutem jest możliwość stworzenia gry o tematyce dostosowanej do charakteru eventu.

Wirtualna rzeczywistość

Wirtualna rzeczywistość


Dzięki goglom VR przenosimy uczestników eventu w dowolne miejsce i czas. Wirtualny świat absolutnie pochłania gracza, dzięki całkowitemu zaangażowaniu zmysłu wzroku i słuchu, a tym samym odcięciu bodźców świata zewnętrznego. Tematykę gier dostosowujemy do charakteru eventu. Zapewniamy sprzęt najwyższej klasy Oculus Rift, HTC VIVE, Playstation VR.

Konsole

Konsole


Dysponujemy zapleczem sprzętowym z konsolami XBOX, PlayStation, VR oraz konsolami retro (Pegasus, NES, SEGA). To doskonała atrakcja dla dzieci i dorosłych, zarówno jako uzupełnienie imprezy, jak i dedykowana strefa chillout.

Retro zone

Retro zone


Strefa z konsolami, komputerami i automatami retro, którą stylizujemy na pokój nastolatka z lat ‘80.

Automaty Arcade

Automaty Arcade


Automaty z grami z lat '80 i '90 na których można grać w kultowe tytuły z salonów gier.

Roboty DJI

Roboty DJI


Robot DJI to robot do zadań zwiadowczych. Mamy możliwość sterowania za pomocą tabletu z wizją, strzelania czy śledzenia. Atrakcja świetnie sprawdza się dla dzieci, jak i dorosłych. W ramach atrakcji zapewniamy 3 roboty.

Roboty Photon

Roboty Photon


Photon Robot to pierwszy na świecie interaktywny robot, który rozwija się razem z dziećmi. Mamy możliwość programowania różnych funkcji oraz sterowania z pomocą aplikacji mobilnych.

Tor Sphero

Tor Sphero


Labirynt to fantastyczna rozrywka z elementami rywalizacji. Zadaniem uczestników jest przeprowadzenie, sterowanego telefonem lub tabletem, robota przez profesjonalny tor z przeszkodami. Rozgrywka na czas, dostarczy emocji wszystkim miłośników wyścigów.

Mind Flex

Mind Flex


Urządzenie działające na zasadzie "walki myśli". Zadanie polega na przeprowadzaniu kulki przez specjalny tor przeszkód. Osoby korzystające z atrakcji maja za zadanie założyć specjalny hełm oraz wykazać się siłą umysłu. Czy komuś uda się unieść kulę ?

BlazePod

BlazePod


Urządzenia które mogą działać jako refleksomierz lub jako interaktywny system rywalizacji. Atrakcja świetnie sprawdza się dla dzieci, jak i dorosłych.

Strój robota

Strój robota


Realistyczny kostium robota z filmu Transformers. Postać wysokości 2,5 m pozuje do zdjęć, włącza się do animacji.

Piccasso

Piccasso


Malujemy na niezwykłym materiale - podobrazie stanowi, rozwinięta na pionowych podpórkach folia. Dzieci mogą spróbować jak maluje się na elastycznym materiale, a gotową pracę można podziwiać z każdej strony.

Gry Planszowe

Gry Planszowe


Strefa kultowych gier planszowych - logicznych, strategicznych, karcianych i sprawnościowych. Atrakcja dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Ogromne klocki

Ogromne klocki


Ogromne klocki, to bezpieczna nawet dla najmłodszych atrakcja, która rozbudza kreatywność dzieci. Pozwala na swobodne budowanie wymyślonych budynków, dróg czy mostów przy pomocy lekkich plastikowych elementów.

Archery Tag

Archery Tag


Stanowisko, które dedykujemy dzieciom w wieku 5 - 15 lat. Używamy bezpiecznych strzał na przyssawki. Forma rywalizacji, która sprawi radość dzieciom i dorosłym.

NERF

NERF


Zabawa z użyciem pistoletów na piankowe naboje. Bezpieczna i emocjonująca rozrywka dla dzieci i dorosłych. Strefę możemy zorganizować w formie strzelnicy lub rozrywki drużynowej.

Pobierz katalog

    Formularz kontaktowy