Oferta dla firm

Dla Ciebie i Twojej firmy

Specjalizujemy się w organizowaniu przedsięwzięć niesztampowych, wychodzących poza schematy. Naszymi klientami są szkoły, miasta, instytucje kultury, centra handlowe, biura podróży, firmy oraz duże agencje eventowe.

Z powodzeniem łączymy atrakcje eventowe z popularyzowaniem wiedzy. Angażujemy uczestników imprez w wykonywanie fantastycznych eksperymentów z zakresu nauk ścisłych, wykorzystujemy innowacyjne sprzęty, zapraszamy do świata wirtualnej rzeczywistości.

Oferujemy usługę kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń, a także wynajem rozmaitych akcesoriów, rozpoczynając od najprostszej infrastruktury eventowej – stoły, ławy, parasole, poprzez urządzenia wspomagające aktywność fizyczną, takie jak ścianki wspinaczkowe, dmuchańce, kostiumy do walk sumo, aż po elektroniczne super gadżety, np. drukarki 3D, czy urządzenia do prezentowania wirtualnej rzeczywistości.

Z rozmachem i pomysłowością budujemy scenariusze spotkań firmowych i wprowadzamy je w życie, aby na długo pozostały w pamięci uczestników. Proponujemy zróżnicowane i oparte na innowacyjnych pomysłach eventy „szyte na miarę”.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci: warsztaty, pokazy i różnego typu wystawy edukacyjne. W naszej ofercie znajdują się między innymi: warsztaty z robotyki, naukowe, ekologiczne, pokazy robotów, kuchnia molekularna i wiele innych wyjątkowych atrakcji, które łączą ze sobą dobrą zabawę i naukę.

Sprawdź ofertę

    Formularz kontaktowy