PIKNIKI NAUKOWE I WYSTAWY EDUKACYJNE

Nasza firma powstawała podczas wielkiego boomu na eventy o tematyce naukowej. Odkryliśmy jednak, że niektóre tematy nie podlegają chwilowym modom. Nauka, a co za tym idzie naukowe eventy i pikniki, ferie, czy wakacje oraz różnorodne wystawy edukacyjne zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Organizacja pikników naukowych to nasza specjalność. Pikniki naukowe i wystawy edukacyjne organizujemy dla dużych i małych grup. W przypadku tych pierwszych imprezy opieramy na emocjonujących pokazach oraz interaktywnych grach i zabawach, których scenariusze opieramy na bazie nauk ścisłych i robotyki. W przypadku tych drugich uczestników zabawy zapraszamy do brania aktywnego udziału w warsztatach i zajęciach z robotyki dla dzieci i młodzieży. W zależności do zasięgu oraz tematyki imprezy obok aspektu naukowego możemy przygotować także moc dodatkowych atrakcji, wśród których nie zabraknie m.in. dmuchańców, które swoim kształtem i wzornictwem nawiązują do chemii, fizyki i robotyki. Dmychańce to jedna z najchętniej wybieranych przez organizujących pikniki naukowe atrakcja, którą uwielbiają dzieci niezależnie od wieku.

Organizacja pikników naukowych i wystaw – bazujemy na bogactwie doświadczeń
Roboty i Spółka wypracowały sobie mocną markę w dziedzinie organizacji pikników naukowych – wyjątkowych eventów, których scenariusz oparty jest na naukach ścisłych. Ich celem jest przekazanie dzieciakom bogatej wiedzy podanej w formie zabawy. Dzieci chętnie wchodzą w interakcję i na bazie doświadczeń poznają tajniki nauki. Kluczem do sukcesu jest interakcja – tylko zaangażowanie jest gwarancją zainteresowania. Dlatego nasze pikniki naukowe i wystawy edukacyjne organizujemy w taki sposób, żeby w jak największym stopniu aktywizować i angażować biorące w nich udział dzieci i młodzież. Dzięki temu eventy nie tylko bawią, ale przede wszystkim umożliwiają dzieciom zrozumienie otaczającego ich świata.

Pikniki naukowe w dowolnym miejscu w Polsce
Pikniki naukowe i wystawy edukacyjne organizujemy przede wszystkim na zlecenie szkół, centrów handlowych i miast.
Działamy na terenie całej Polski. Organizując pikniki zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość oferowanych atrakcji. Nasze propozycje to zarówno typowo naukowe warsztaty jak i frekwencyjne atrakcje (dmuchańce, tablice interaktywne).

Skontaktuj się z nami

    Formularz kontaktowy