Wybierz atrakcję dla siebie

Wystawa edukacyjna

Wystawa edukacyjna


Wystawa edukacyjna to atrakcje naukowe takie jak: lejek grawitacyjny, krzywe zwierciadła, iluzje optyczne, ogromny globus (2m), stanowiska z piaskiem kinetyczny czy nietypowe instrumenty muzyczne itp.

Druk 3D

Druk 3D


Uczymy zastosowania druku 3D w formie przyjemnych zajęć manualnych oraz w formie pokazów. Używamy dedykowanych długopisów 3D, którymi dzieci mogą ręcznie "drukować" małe przedmioty. W ramach warsztatów prezentujemy również zasady działania drukarki 3D.

Pokazy naukowe

Pokazy naukowe


Interaktywne pokazy eksperymentów pozwolą wkroczyć w pasjonujący, kolorowy, a czasem wręcz wybuchowy świat chemii
i fizyki. Przekazujemy nie tylko solidną dawkę wiedzy, ale pokazujemy, że świat nauki jest fascynujący. Nasze mobilne laboratorium zaprezentuje doświadczenia z suchym lodem oraz ogniem, wodą i powietrzem. Słowem - Wszechświat w pigułce!

Kuchnia molekularna

Kuchnia molekularna


Niezwykle widowiskowe połączenie gastronomii z nauką. Dania powstają dzięki użyciu ciekłego azotu i niskiej temperatury. Wykorzystuje się w niej właściwości chemiczne i fizyczne produktów. I choć przygotowanie i sprzęt kucharza przypomina laboratorium, dania są pyszne, a przy tym lekkie i dietetyczne, a także niezwykle efektowne wizualnie.

Pokazy robotów

Pokazy robotów


To miejsce, gdzie prezentujemy wiele interesujących robotów m.in te stworzone z klocków lego, inteligentne dinozaury, zdalnie sterowane roboty mobilne i roboty humanoidalne. Stanowisko ma charakter otwarty i budzi zachwyt zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Warsztaty Las w Słoiku

Warsztaty Las w Słoiku


Projektujemy i wykonujemy kompozycję w szklanym słoju. Wykorzystujemy przy tym mini roślinki oraz elementy natury: gałązki, mech, patyczki do układania kompozycji, kamienie i ziemię. Instruktorzy udzielą również wskazówek jak pielęgnować rośliny, by las mógł pięknie prezentować się przez długi czas.

Warsztaty EKO

Warsztaty EKO


Uczymy jak wykorzystać materiały recyklingowe do stworzenia fantastycznych zabawek. Dzięki wykorzystaniu niestandardowych elementów uczestnicy warsztatów rozwijają wyobraźnię i inwencję twórczą. W jednym czasie, w ramach jednego stoiska, może pracować do 20 osób.

Warsztaty naukowe

Warsztaty naukowe


Uczestnicy sami wykonują doświadczenia poznając zjawiska fizyczne i chemiczne. Wszystkie wykorzystane materiały są bezpieczne, a co może dziwić małych uczestników, wiele z nich można znaleźć w każdej kuchni! Zrobimy wybuchający wulkan, magiczną ciecz nienewtonowską, atrament sympatyczny. W jednym czasie, w ramach jednego stoiska, może pracować do 20 osób.

Warsztaty LEGO

Warsztaty LEGO


Otwarte stoisko wypełnione rozmaitymi klockami Lego, z których zbudować można wszystko. Dzieci tworzą konstrukcje indywidualnie lub zespołowo. Najciekawsze eksponujemy w formie wystawy. W jednym czasie, w ramach jednej atrakcji, może pracować do 20 osób.

Warsztaty z robotyki

Warsztaty z robotyki


Na zajęciach z robotyki dzieci uczą się konstruowania działających robotów ze specjalnych zestawów Lego. Podczas warsztatów uczestnicy konstruują np. Łaziki Marsjańskie, roboty sumo oraz roboty humanoidalne. W jednym czasie, w ramach jednej atrakcji, może pracować do 20 osób.

Pobierz katalog

    Formularz kontaktowy